Logo
Hard & Heavy

Epiphone Extura Prophecy Aged Jet Black Metallic

Elektrische gitaar / HN275186
Epiphone elektrische gitaren zijn een beter betaalbaar alternatief voor de originele Gibson logo gitaren. De Epiphone Prophecy lijn richt zich op het heden in plaats van het verleden, en biedt moderne instrumenten in klassieke LP, SG, Flying en Extura/Explorer body designs die het bouwjaar en trends in gitaarontwerp omarmen.

De Epiphone Prophecy Extura is een licht aangepaste Explorer met een smallere taille en diepere cutaway van de Gibson Futura. De mahonie body van de Extura Prophecy Aged Jet Black Metallic is bedekt met een AAA-kwaliteit esdoorn fineer. Het asymmetrische Slim Taper profiel van de mahonie hals geeft de linkerhand het comfort dat nodig is om gemakkelijk en snel over de toets te bewegen. De ebbenhouten toets zelf is voorzien van vierentwintig jumbo frets. De oriëntatie op de toets wordt vergemakkelijkt door positieblokjes met daarin stukjes echt parelmoer (Abalone).

De Fishman Fluence Proprietary humbuckers bieden drie verschillende geluidsinstellingen via push/pull volumepotentiometers en toonregelaars - de warme toon van een vintage PAF humbucker, het moderne geluid van actieve humbuckers met een hoger uitgangssignaal, en het geoptimaliseerde geluid van single-coil pickups.

De snaren zijn verankerd via een NuBone zero fret in Grover Locking Rotomatics sluitmechanieken en een LockTone TOM staartstuk en snaren. Het mooie vakmanschap wordt geaccentueerd door de Aged Gloss afwerking, heldere perifere banding op de body, toets en headstock, en geborsteld nikkel hardware.

De gitaar wordt geleverd in een gigbag.
Beoordeel de beschrijving van dit product
Verkrijgbaar bij 5.2.2025
€ 1.149,00
Prijs inclusief btw
GRATIS verzending
Functies
  • Regelaars 1x Volume (Push/Pull), 1x Tone (Push/Pull)
  • Pickup-schakelaar 3-weg
Eigenschappen
  • Kleur product Aged Jet Black Metallic
  • Kleur .Zwart
  • Oppervlaktecoating Glans
  • Type Explorer
  • Halsprofiel Asymmetrisch slank taps
  • Schaal 628 mm
  • Radius 12 "
  • Aantal frets 24
  • Breedte van moer 43 mm
  • Configuratie pickup H-H
  • Pickup-model 2x Fishman Fluence Proprietary
  • Brug Vaste
  • Stemmechanieken Grover Locking Rotomatic
  • Hardware Nikkel
  • Snaren .010, .013, .017, .026, .036, .046
Materiaal
  • Body Mahonie
  • Boven Esdoornhout
  • Hals Mahonie
  • Toets Ebbenhout
Ingangen en uitgangen
  • MIDI Nee
  • USB Nee
Accessoires
  • Koffer Nee
  • Etui Ja
Ik heb een opmerking over de productbeschrijving/parameters
Vergelijkbare producten
Aanbevolen accessoires
























Andere accessoirecategorieën
Wacht even, we lezen de data voor je in...
Wacht even, we lezen de data voor je in...
Vergelijkbare zinnen
Categories
Merken